Je li Secretariat bio najveći trkaći konj svih vremena?

Sadržaj:

Secretariat (30. ožujka 1970. – 4. listopada 1989.), također poznat kao Big Red, bio je šampion američki rasni trkaći konj koji je deveti dobitnik američke trostruke krune, postavlja i još uvijek drži rekord najbržeg vremena u sve tri utrke. Općenito se smatra jednim od najvećih trkaćih konja svih vremena.

Tko se smatra najvećim trkaćim konjem svih vremena?

Top 10 najpoznatijih trkaćih konja svih vremena

• Sekretarijat. Najveći trkaći konj svih vremena. …
  • Man o' War. Izvedbe Man o' Wara koje nose utege stvar su legende konjskih utrka. […

Tko je najbrži konj u povijesti?

Sekretarijat postavlja rekorde brzine na više udaljenosti i na različitim trkaćim podlogama. Ali Guinnessov svjetski rekord priznaje Winning Brew kao najbržeg konja ikada. Tajništvo je najveći trkaći konj svih vremena; uništio je svoje protivnike i srušio rekorde staze.

Je li neki konj pobijedio Tajništvo?

Samo četiri konja izazvala su tajništvo u Belmontu, iako je prethodnih sedam konja koji su osvojili Kentucky Derby i Preakness usahlo u utrci od 1 1/2 milje, ne mogu odgovara Citationu Triple Crown iz 1948.

Tko je bio bolji Tajništvo ili Man O War?

Man o' War je pobijedioTajništvoza prvo mjesto, a svaki je osvojio tri glasa za prvo mjesto. No, jedan panelist (koji će ostati bezimen kako bi zaštitio svoju pristiglu poštu) je zapravo rangirao Tajništvo na 14. najbolje mjesto, spustivši ga na ukupno drugo mjesto u anketi.