By postigao gol?

Sadržaj:

Anonim

Postiže se gol kada cijela lopta prijeđe preko gol-linije, između stativa i ispod prečke, pod uvjetom da momčad nije napravila prekršaj cilj. Ako vratar baci loptu izravno u protivnička vrata, dosuđuje se udarac od gola.

Što znači postići gol?

glagol. U sportu ili igri, ako igrač postigne gol ili bod, ostvaruju gol ili bod.

Kako se piše postići gol?

U sportu ili igri, ako igrač postigne gol ili bod, dobiva gol ili bod. […]

Kako postići gol u nogometu?

Kako postići više golova u nogometu

1. Tehnika – prvi dodir. Svi igrači moraju imati dobar prvi dodir kako bi brzo dobili loptu pod kontrolom. …
  2. Tehnika – Završna obrada. Nakon što ste sigurni da držite loptu pod kontrolom, prijeđite na svoju tehniku završne obrade. …
  3. Want The Ball. …
  4. Budite sigurni. …
  5. Budi nemilosrdan. …
  6. Vježbajte sa svrhom.

Što se događa nakon postignutog gola?

Početni udarac započinje oba poluvremena utakmice, oba poluvremena produžetaka i nastavlja igru nakon što je postignut gol. Slobodni udarci (izravni ili neizravni), kazneni udarci, ubacivanja, udarci s gola i korner su drugi ponovni startovi (vidi Pravila 13 – 17).