Zašto je Tom Marquand u Australiji?

Sadržaj:

I, dok je Addeybb sada u karanteni prije nego što je napustio Britaniju, Marquand je ovog tjedna odletio u Australiju kako bi započeo svoju izolaciju kako bi potom mogao voziti na brojnim velikim utrkama i gradi na vezama uspostavljenim prije 12 mjeseci.

Je li Tom Marquand još uvijek u Australiji?

Nakon što je ove godine osvojio 100 pobjednika, Tom Marquand sada će se spustiti u Australiju sljedećih šest tjedana. Bilo je to neko putovanje za Marquanda, koji je još 2015. godine proglašen prvakom šegrta, s nešto više od pola stoljeća pobjednika. …

Odakle je Tom Marquand?

Pozadina. Marquand je proveo djetinjstvo blizu Cheltenhama i, iako nije iz trkaćeg porijekla, odrastao je oko konja. Nakon utrke ponija i jahanja za lokalne trenere, pridružio se dvorištu u Wiltshireu trenera Richarda Hannona kao šegrt u dobi od 16 godina.

Je li Tom Marquand engleski?

Jedan od sljedeće generacije britanskih Flat džokeja, talentirani Tom Marquand osvojio je svoju prvu utrku sa samo 16 godina i osvojio svoj prvi Classic, St Leger, do 22.

Koliko je dobitnika imala Hollie Doyle?

Videozapis nije dostupan. Hollie Doyle je premašila 100 pobjednika za kalendarsku godinu u vremenu osobnog rekorda nakon što je u srijedu navečer u Yarmouthu skočila na duplu kartu. Doyle je upisala svoju 100. pobjedu u 2021. dok je Oakenshield trijumfirao, prije nego što je nastavila u posljednjoj utrci dana s TomomWard's Moonshiner.