Tko je osvojio Limerick protiv Tipperaryja?

Sadržaj:

Izvješće o utakmici jer je Limerick osvojio svoje treće uzastopno finale Munstera na Páirc Uí Chaoimhu pobjedom od 2-29 prema 3-21 nad Tipperaryjem.

Tko je osvojio Tipp protiv Limericka 2021?

2021. Finale prvenstva u bacanju seniora u Munsteru – Limerick 2-29 Tipperary 3-21. Limerick je pobijedio Tipperary rezultatom 2-29 prema 3-21 u finalu Munster seniorskog prvenstva u hurlingu u nedjelju 18. srpnja u Páirc Uí Chaoimh.

Je li Limerick pobijedio Tipperary?

Zaostavši 10 koševa na poluvremenu - 2-16 do 0-12 - momčad Johna Kielyja nastavila je pobijediti s pet razlike kako bi osigurala svoje mjesto u All-Ireland polufinalu zahvaljujući drugom poluvremenu golovi Kylea Hayesa i Seamusa Flanagana u posljednjih 35 minuta gdje je Limerick nadigrao Tipperary sa 2-17 na 1-05.

Tko je pobijedio u bacanju u Limericku?

Limerick pobijedio je Waterford rezultatom 1-25 prema 0-17 u polufinalu All-irskog seniorskog prvenstva u hurlingu u subotu 7. kolovoza u Croke Parku.

Koliko je sati Limerick v Tipperary?

Gledajte Kerry protiv Westmeatha i Dublina protiv Kilkennyja uživo na RTÉ2 ili RTÉ Playeru od 16:45 u subotu, i Donegal protiv Tyronea nakon čega slijedi Tipperary protiv Limericka, uživo na RTÉ2 ili RTÉ Player od 13:15 u nedjelju. Pogledajte najzanimljivije trenutke svih akcija vikenda na The Sunday Game u 21:30 na RTÉ One.