Je li se Bahrein kvalificirao za Svjetsko prvenstvo?

Sadržaj:

Anonim

U utakmici u utorak, nakon prvog poluvremena bez golova, Bahrein je uspostavio vodstvo od 2-0 samo 10 minuta u drugom poluvremenu, prije nego što je dodao još dva u 70. i 88. minuti. …

Može li se Bahrein kvalificirati za Svjetsko prvenstvo?

Manama: Bahrein se dvaput približio kvalifikacijama za FIFA Svjetsko prvenstvo™, došavši do interkontinentalnog doigravanja u kvalifikacijama za Njemačku 2006. i Južnu Afriku 2010, izgubivši od Trinidada i Tobago i Novi Zeland.

Je li se Irak kvalificirao za Svjetsko prvenstvo?

2020. – Obnovljena nada. Pod Katanecom, Irak je stigao u treće kolo kvalifikacija za FIFA Svjetsko prvenstvo 2022. s pet pobjeda iz osam utakmica, uključujući 2-1 pobjedu protiv Irana.

Koja se zemlja uvijek kvalificirala za Svjetsko prvenstvo?

Brazil jedini su tim koji se pojavio na svih 21 turnira do danas, s Njemačkom na 19, Italijom u 18, Argentinom u 17 i Meksikom u 16. godine, osam nacija je osvojilo turnir. Inauguracijski pobjednici 1930. bili su Urugvaj; aktualni prvaci su Francuska.

Koji igrač ima najviše Svjetskih prvenstava?

Rođeni Edson Arantes do Nascimento, čovjek koji će postati poznat kao Pelé, izbio je na svjetsku nogometnu scenu sa 16 godina, ističući se i za klupski tim Santos i za Brazilska reprezentacija. Do kraja svoje karijere, Pelé je osvojio tri FIFA Svjetska prvenstva s Brazilom, što je najveći broj pobjeda na Svjetskom prvenstvu.igrač.