Tko je aktualni svjetski prvak u snookeru?

Sadržaj:

Vladajući svjetski prvak je Mark Selby. Joe Davis dominirao je turnirom tijekom njegova prva dva desetljeća, osvojivši prvih 15 svjetskih prvenstava prije nego što se povukao neporažen nakon svoje konačne pobjede 1946.

Tko je sada najbolji igrač snukera?

U nastavku pogledajte prvih deset…

1. RONNIE O'SULLIVAN. Razbijanje Kyrena Wilsona u finalu Svjetskog prvenstva 2020. - njegova šesta kruna - naglasilo je O'Sullivanovu poziciju najvećeg. …

Tko je najbogatiji igrač snukera?

1. Steve Davis - 33,7 milijuna dolara. 63-godišnji Steve Davis najbogatiji je igrač snukera na svijetu. Rođen je u Londonu, Engleska, 1957.

Tko ima najviše 147 breakova u snookeru?

Ovdje je popis svih službenih 147 snookerovih maksimalnih pauza:

• Steve Davis napravio je prvi službeni 147 na Lada Classic 1982. …
  • Stephen Hendry postigao je 11 maksimuma, uključujući tri u Crucibleu. …
  • Ronnie O'Sullivan ima 15 maksimuma uz svoje ime – rekord.

Tko je najviše osvojio svjetsko prvenstvo u snukeru?

Stephen Hendry drži rekord za najviše svjetskih naslova u modernoj eri, nakon što je osvojio sedam turniraputa. Ray Reardon, Steve Davis i Ronnie O'Sullivan osvojili su svaki po šest naslova; John Higgins i Mark Selby osvojili su četiri; John Spencer i Mark Williams obojica su osvojili tri; a Alex Higgins je osvojio dva.

Preporučeni:

Zanimljivi članci
Što je reoskopska tekućina?
Čitaj više

Reoskopska tekućina znači tekućina koja "pokazuje trenutnu vrijednost". Takve tekućine učinkovite su u vizualizaciji dinamičkih struja u tekućinama, kao što su konvekcija i laminarni tok. To su mikroskopske kristalne pločice kao što su liskun, metalne pahuljice ili riblje ljuske u suspenziji u tekućini kao što je voda ili glikol stearat.

Zašto ispadaju šake kose?
Čitaj više

Fizički ili emocionalni stres može uzrokovati opadanje polovice do tri četvrtine kose na tjemenu. Ova vrsta gubitka kose naziva se telogen effluvium. Kosa obično izlazi u šakama dok šamponirate, češljate ili prolazite rukama kroz kosu. Možda to nećete primijetiti tjednima ili mjesecima nakon epizode stresa.